BLOG POZASTAVEN! (Příběhy na Wattpad.com)

Forever & Always - 47. díl

30. června 2014 v 13:52 | *Louigi |  Forever & Always
O dva měsíce později
Emily
Můj stav byl ze dne na den horší. Už jsem ani nemohla jít na záchod bez pomoci. Stále mi někdo stál za zády a pomáhal mi. Štvalo mě to, ale nemohla jsem s tím nic udělat. Sama bych nezvládla naprosto nic.
Jedenkrát týdně musím navštěvovat nemocnici. Poslední dobou si myslím, že je to jen kvůli tomu, aby se ujistili, jestli ještě žiju. Nejde přehlédnout ty překvapené pohledy, které se jim objeví na tvářích, když mě spatří. Nejspíš čekali, že do týdne umřu, ale já jsem vždy musela být jiná. Už dva měsíce přesluhuju.
Přemýšlím, jestli matka v našem domě každodenně nekoná den otevřených dveří. Pořád mám nějaké návštěvy. Samozřejmě, že jsem ráda, když mě přijde navštívit Louis (ten už tady prakticky bydlí, nehne se ode mě ani na krok), Chloe, Alex nebo kdokoliv z kluků, ale vytáčí mě, když přijde nějaká má namyšlená bývalá spolužačka, se kterou jsem si ve škole nevyměnila takřka ani jedno slovo. Říkala jsem matce, ať jsem ty 'neznámé' lidi nepouští, ale ona mě neposlouchá. Je to jako mluvit do sloupu. Cokoliv řeknu, udělá naprosto jinak. Ach ta mateřská láska.
''Lou,'' z mé pusy vyšel chraplavý hlas, ''vážně můžeš jít domů. Vnitřní pocit mi říká, že do zítřka ještě přežiju.'' Nikdy jsem nebrala smrt vážně. Vždy to pro mě byl jen nějaký druh vysvobození. Stejně jako teď. Jasně, že nechci opustit rodinu, kamarády a hlavně HO, ale co nadělám? Správně, nic. Právě proto se musím chovat, jakoby se nic nedělo.
Louis zakoulel očima a obrátil se na pravý bok, aby ne mě líp viděl. I když teda nevím na, co se chtěl dívat. Jsem jen ležící troska, která se nedokáže sama ani pohnout - přeháním (možná). ''Nejdu.'' Byl tak strašně tvrdohlavý. ''Víš přece, co jsme chtěli dělat,'' mrkl na mě a na jeho tváři se objevil lišácký úsměv.
Bouchla jsem ho do ramene a zakroutila hlavou, ''myslím, že minule to bylo naposledy. Všechno mě bolí.''
''Dělal jsem si srandu,'' chytl mě za ruku, ''a určitě to nebylo naposledy. Tím jsem si jistý.'' Škoda, že já ne. Usmála jsem se na něj a stiskla jsem jeho ruku. Zavřela jsem oči. Nechtěla jsem spát, ale unavenost ve mně se řídila podle svého.
***
''Myslíte si, že to další měsíc zvládne?'' slyšela jsem Louisův zraněný hlas. Nechala jsem oči zavřené a předstírala, že stále spím. Cítila jsem, že jeho ruka je stále propojená s tou mou.
''Nevím,'' odpověděla matka, ''musíme doufat.'' Přála bych si, abych nemusela slyšet tenhle jejich rozhovor. Proč jsem se sakra musela probudit tak brzy? Bolelo mě, jak doufají, že to zvládnu, i když já vím, že už dál nemůžu. Padám dolů. Okolo není nic, čeho bych se mohla chytit. Prostě jenom volně padám. Vím, že dno je už blízko. Každým dnem jsem mu blíž a blíž.
Stisk ruky povolil. Postel se párkrát prohnula. Slyšela jsem jemné dupání po podlaze a následně přivření dveří. Doufajíc, že jsem sama, jsem otevřela oči. Párkrát jsem zamrkala, abych si zvykla na zářivé, denní světlo. Podívala jsem se doleva ke dveřím, abych se ujistila, že v pokoji nikdo kromě mě není. Leknutím jsem málem nadskočila.
''Ježiši,'' chytla jsem se za srdce, ''víš, jak jsem se tě lekla?'' U postele seděl usmátý Alex. V ruce držel hrnek, ze kterého vycházel kouř. Zase čaj? Nahodila jsem nechutný obličej a obrátila oči v sloup.
''Pij,'' opatrně mi podal horký hrnek.
''Musím?'' Podívala jsem se na něj štěněcím pohledem. Za ty týdny už jsem přečajovaná. Ještě když ho musím pít bez cukru. Hořký hnus.
Kývl hlavou, ''jo.'' Znovu jsem zakoulela očima a opatrně, tak abych se nepopálila, jsem si usrkla malý doušek, který okamžitě přinesl hořkost do mé pusy. Hrnek jsem položila na noční stolek s tím, že ho za chvíli vyleju do květináče.
''Jak se cítíš?'' Otázka, která mi začínala lézt na nervy. Mě se prostě nikdo nemůže zeptat na normální otázku jako je například, vidělas včera nový díl Dextera? nebo poslechla sis novou písničku od OneRepublic? Pořád jenom ta otravná věta, jak se cítíš?.
''Mám se fajn,'' řekla jsem sarkasticky, ''jsem bledší než támhleta stěna,'' ukázala jsem na bílou zeď nalevo od postele, ''třeští mi hlava, každou chvíli čekám, kdy mi z těla vyskáčou orgány, bolí mě snad každý sval v těle. Chceš slyšet víc?'' tázavě jsem zvedla obočí.
''Ani ne,'' Alex zakroutil hlavou, ''takže podle toho popisu se cítíš jako troska?''
''Děkuju za připomenutí, bratříčku. Na chvíli jsem zapomněla, jak vypadám a co jsem,'' řekla jsem s úsměvem na tváři. Brala jsem to jako vtip, ale Alex podle všeho ne.
''Promiň,'' zahleděl se na zem.
''Alexi,'' vyslovila jsem jeho jméno, ''bylo to myšleno jako vtip, chápeš? Měl ses začít smát. To je to, o čem vtipy jsou. Pokud ti to nepřišlo směšné, tak ses měl alespoň falešně usmát, abych si nepřipadala blbě.''
Alexovi se na tváři vytvořil malý úsměv, ''do příště se polepším, slibuju.'' Po téhle větě mě objal a se slovy 'přijdu zítra' opustil můj pokoj.
Netrvalo to ani minutu a vrátil se Louis. Nestihla jsem vylít ani ten zatracený čaj. Sedl si vedle mě na postel a usmál se.
''Střídání stáží?'' prolomila jsem ticho, které se neslo pokojem.
S úsměvem zakroutil hlavou, ''ne. Přišlo mi, že jsme se dlouho neviděli.''
Zakoulela jsem nad ním očima, ''jo, naposledy před půl hodinou. Zlato, sice tě miluju, ale hodinu bez tebe ještě vydržím. Stěží, ale vydržím.''
Pokrčil rameny, ''ale já ne.'' Nahnul se ke mně a spojil naše rty. Divím se, že se neodtáhl, protože ta chuť toho čaje… no prostě fuj. Chytl mě za bradu, tím prodloužil polibek. Vjela jsem mu rukou do vlasů. Kdybych mohla, nechala bych tenhle moment trvat navždy. Každý moment s Louisem bych nechala trvat navždy.
''Miluju tě,'' řekl, když se odtáhl a opřel si čelo o to mé.
''Taky tě miluju,'' usmála jsem se na něj. Kdybych věděla, že je to poslední věta, kterou kdy řeknu - kterou MU kdy řeknu - přidala bych do ní ještě o trochu více citu.
Předposlední díl. Poslední přidám někdy během tohoto týdne. :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 VEVA VEVA | 30. června 2014 v 23:35 | Reagovat

Nieeee! Predposledný :( ona zomrie však? :( Nepíš mi to viem to a už teraz som skoro plakala :( Bojím sa budúcej časti potom čo si napísala ako poslednú vetu :( ... úžasný príbeh :) :(

2 Ada Ada | E-mail | Web | 1. července 2014 v 8:05 | Reagovat

Super dní, už teď mě dojal

3 Louigi Louigi | 1. července 2014 v 19:25 | Reagovat

[1]: Poslední díl nebude tak tragický, neboj ;). Děkuju :).

4 Louigi Louigi | 1. července 2014 v 19:25 | Reagovat

[2]:  Děkuju :).

5 ArleneAtmon ArleneAtmon | E-mail | 22. července 2017 v 0:34 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captchas regignizing of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another subtypes of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? You can find a lot of impessive videos about XEvil in YouTube.
Good luck!

XRumer20170721

6 ThesisWriting ThesisWriting | E-mail | Web | 26. července 2017 v 11:23 | Reagovat

Thesis Writing Service - EssayErudite.com

If you look for a trustworthy <a href=https://essayerudite.com/thesis-writing-service/>thesis writing service</a> and want to benefit from a higher grade, your editors, proofreaders, and instructors are here to lend you a hand.
Some students afraid of hiring professional writers due to ethical issues. As a result, they fail the course due to various reasons not able to defend their degree.
You should note that there is nothing wrong with opting for a <a href="https://essayerudite.com/thesis-writing-service/" />thesis writing service</a>. EssayErudite is certainly the best place for that.

7 Davidnug Davidnug | E-mail | 28. července 2017 v 16:21 | Reagovat

VasTutNet точка  ru  удалим негативные отзывы о Вас,разместим положительные,Спецалист по удалению плохой негативной информации в сетиНегатив Удалим всю негативную информацию ,разместим положительные отзывы.Привлечение трафика аналог яндекс директа и гугла Агентство репутации Вастутнет VasTutNet точка ру!

8 CarolynPhine CarolynPhine | E-mail | 5. srpna 2017 v 0:48 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil":
captcha regignizing of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another subtypes of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? There are a lot of introducing videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
See you later ;)

XRumer201708

9 CarolynPhine CarolynPhine | E-mail | 5. srpna 2017 v 6:10 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil":
captcha solution of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another categories of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? There are a lot of introducing videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
See you later!

XRumer201708

10 CarolynPhine CarolynPhine | E-mail | 5. srpna 2017 v 16:50 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captchas solution of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another types of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? There are a lot of demo videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
See you later!

XRumer201708

11 Dol33larKl Dol33larKl | E-mail | 13. srpna 2017 v 0:55 | Reagovat

<b>Добро пожаловать на наш сайт</b>
<b>V.I.P. Услуги
OpenVPN
DoubleVPN Service
Proxy/Socks Service</b>
<a href=http://0.00000007.ru/2#UfkZTu04Vp>
<img>http://0.00000007.ru/3#p8CB6h5Usn</img>
</a>
------------------------
Неизменно огромное количество socks и proxy серверов онлайн
в данный момент: 33557 IP в 198 странах
<b>Высокая анонимность - мы гарантируем, что наши прокси сервера полностью анонимны</b>
(тоесть не ведут логов и не видоизменяют<b> http заголовки)</b>

Шифрация траффика до сокс сервера, собственные технологии туннелирования траффика!
Сверхнадёжная защита IP и всех соединений без применения VPN
Возможность защищённого соединения с сокс серверами включена на всех тарифах! Утаить или сменить свой IP можно двумя кликами мыши.

<b>Совместимо с Windows 2k/2k3/XP/Vista/Seven/Win8
Совместимо с MacOS, Linux, BSD (100% работоспособность через WINE)
Совместимо с любыми виртуальными машинами</b>

Безусловно САМЫЕ низкие расценки на анлимитный доступ при высочайшем качестве
Наше правило - больше приобретаешь - меньше платишь
Возможность выбора наиболее подходящего анонимного прокси сервера - фильтрация по маске
-IP Hostname Language Uptime Country City Region-
Неизрасходованные прокси не сгорают при окончании срока действия аккуанта.
ICQ бот на всех абсолютно тарифных планах!
<b>Высококлассная техподдержка</b>
Автоматическая оплата средствами популярных платёжных систем WebMoney , PerfectMoney и BITCOIN
Полностью Анонимный VPN Сервис
Доступ по защищённому https протоколу
<b>Всё что надо для получения доступа это зарегистрироваться и произвести оплату!</b>

<a href=http://0.00000007.ru/2#YNhwyY18h6>Vip proxy</a>
__________
прокси россия
купить proxy +для соцсетей
программы блокировки вк
прокси чекер

12 Avia777Ml Avia777Ml | E-mail | 16. srpna 2017 v 14:40 | Reagovat

<b>Авиабилеты по РУ за 60 процентов от цены кассы.</b> по МИРУ - 50%| <b>Телеграмм @AviaRussia</b> только этот, другие не используем.

Надежно. Выгодно. Без слётов. И БЕЗ каких-либо проблем.

Оплата:
ЯндексДеньги, Webmoney (профессиональные счета)
Рады сотрудничеству!
________

авиабилеты дешево победа купить
авиабилеты дешево победа
билеты авиа купить дешево
недорогие авиабилеты +в симферополь
билеты +в сочи +на самолет дешево

13 Matthiktor Matthiktor | E-mail | Web | 19. srpna 2017 v 12:12 | Reagovat

4269 Препараты для быстрого повышения потенции у мужчин http://ru33.menshealthed.ru 0217

14 Matthiktor Matthiktor | E-mail | Web | 20. srpna 2017 v 22:02 | Reagovat

6313 Препараты для быстрого повышения потенции у мужчин http://ru33.menshealthed.ru 0893

15 Connieecony Connieecony | E-mail | Web | 16. září 2017 v 17:01 | Reagovat

Hello friends!
I am an official representative of private company which deals with all kinds of written work (essay, coursework, dissertation, presentation, report, etc) in short time.
We are ready to offer a free accomplishment of written work hoping for further cooperation and honest feedback about our service.
Send your work topics to our email: discount@edu-paper.com. This offer has limited quantities!!!
Details on our website:
https://essay-top.biz

16 AlysonBdt AlysonBdt | E-mail | Web | 25. října 2017 v 18:28 | Reagovat
17 Ronaldolah Ronaldolah | E-mail | Web | 2. ledna 2018 v 5:19 | Reagovat

Hola, Me gusta mucho tu sitio, ?sigue haciendolo mejor!
http://ess1.superpenetitangel.com

18 Ronaldolah Ronaldolah | E-mail | Web | 2. ledna 2018 v 20:01 | Reagovat

Hola, Me gusta mucho tu sitio, ?sigue haciendolo mejor!
http://tgel.spaintitangeles.men

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama