BLOG POZASTAVEN! (Příběhy na Wattpad.com)

Forever & Always - 39. díl

23. února 2014 v 19:45 | *Louigi |  Forever & Always
Emily
Louis zaparkoval u pizzerky, otevřel dveře a chystal se vyskočit z auta, ale když si všiml, že já stále sedím a jenom ho pozoruju, zmateně se na mě podíval.
''Jdeš nebo co?'' zeptal se.
Zakroutila jsem hlavou v nesouhlasu, ''ne,'' odpověděla jsem, ''počkám tady.''
''Dobře. Jaký druh mám koupit?''
Pokrčila jsem rameny v nezájmu, ''kup tvoji oblíbenou.'' Louis jenom přikývl a vysedl z auta. Strčil si ruce do kapes a rychlím krokem vešel do pizzerie.
Rozvalila jsem se na koženou sedačku a vytáhla si mobil z kapsy. Kvůli vypnutému zvuku jsem si nevšimla nové zprávy. Byla od Chloe. Stálo v ní, že se zítra staví. Bez odepsání jsem si strčila mobil zpátky do kapsy. Jsem doma jenom jeden den a už mě všichni obskakují jako bych měla každou vteřinou zemřít. Dokonce v nemocnici jsem si připadala víc zdravě než doma.
Nedočkavě jsem podupovala nohou. Měla jsem hlad a čekání na Louise mě vážně nebavilo. Připadalo mi, jako by tam byl věčnost. Přesto uběhlo jen pár minut.
Po dalších pár minutách (pro mě to bylo jako rok), Louis konečně vyšel s pizzerky s krabící v ruce a úsměvem na tváři.
Nasedl do auta a podal mi krabici, ve které se nacházela pizza. Byla dost teplá a ta vůně mě omámila tak, že jsem nedokázala myslet na nic jiného, než jak se do ní konečně zakousnu.
''Konečně,'' řekla jsem Louisovi. Ten jenom obrátil oči v sloup.
''Najíme se tady nebo pojedeme někam, kde není moc lidí,'' zeptal se mě.
Zvedla jsem obočí, ''co myslíš?! Umírám hlady.'' Tohle mu jako odpověď stačilo. Z rukou mi vytrhl krabici a položil si ji na kolena. Hned jak ji otevřel, celým autem se rozlehla ta známá vůně čerstvě upečené pizzy. Byla šunkovo-sýrová. I když salámy a celkově maso moc nemusím, olízla jsem si rty a s chutí šáhla po jednom kousku. Zakousla jsem se do ní. V puse mi vybuchla exploze té výborné chuti. Hltala jsem jako bych týden nejedla. I když to je možná pravda, protože nemocniční jídlo se s normální stravou nedá srovnávat.
''Bacha ať se nezadusíš,'' Louis nade mnou kroutil hlavou. Hlavně že on jedl už druhý kousek. Hodila jsem na něj vražedný pohled a polkla poslední sousto. Neváhala jsem ani minutu a natáhla ruku pro další. Jenomže protože jsem strašně nešikovná, tak mi pizza při putování do mých úst, spadla na koženou sedačku. Dělala jsem jako by nic, doufala jsem, že si toho Louis nevšimne.
''Moje sedačka,'' zaječel tím jeho pištivým hlasem. Sakra, všiml si toho. Sladce jsem se na něj usmála a zamrkala na něj očima.
''Tohle nespraví ani ten nejsladší pohled,'' zapištěl, ''ježiši kriste… to je pravá kůže.''
Zakoulela jsem nad ním očima, ''chováš se jako prvotřídní hysterka.'' Z kabelky jsem vytáhla balíček ubrousků a vítězoslavně jsem tím zamávala před Louisovýma očima.
Spadený kousek pizzy jsem hodila pátky do krabice a kečup, který tam zůstal, jsem důkladně utřela.
''Nikdo nikdy nepozná, že ti sem spadla pizza.''
''Aha, takže ta pizza spadla mě?'' zvedl obočí, ''jsem to ale nemehlo,'' zakroutil hlavou.
''Jo, byla to tvá vinna,'' souhlasila jsem s ním.
Dojedli jsme poslední kousky pizzy a Louis vyhodil krabici i s ubrousky do koše, který stál hned před jeho autem. Pak nastartoval a vyjel z parkoviště.
''Kam jedeme teď?'' zeptal se.
''Domů,'' odpověděla jsem. Louis poslechl můj rozkaz a jel cestou k mému domu. Byli jsme pryč něco přes hodinu.
Zastavil před domem a oba jsme vysedli. Šel se mnou až ke dveřím.
''Dnešek určitě někdy zopakujeme,'' řekl s úsměvem na tváři. Souhlasně jsem přikývla. Na chvíli mezi námi nastalo ticho. Oba dva jsme čekali, že ten druhý něco řekne, ale ani jeden z nás ze sebe nevydal ani hlásku. Zahleděla jsem se do těch jeho modrých očí a tak nějak mi došly slova. Ztratila jsem se v nich.
Vzpamatovala jsem se, až když jsem viděla jeho přibližující se obličej. Věděla jsem, co přijde. Když se o tohle pokusil minule, nechtěla jsem to, ale teď to bylo naopak, přála jsem si, aby to udělal. Spojil naše rty do malého a krátkého polibku. Cítila jsem, že si nebyl jistý a bál se. Odtáhl se a rozpačitě se usmál.
''Byla to chyba?'' zeptal se a zadíval se mi do očí.
Nesouhlasně jsem zakroutila hlavou, ''ne, nebyla.'' Po téhle odpovědi se Louisovo sebevědomí vrátilo na stejnou úroveň, na jaké bylo předtím. Na tváři se mu objevil vítězný úsměv.
Chtěla jsem se na něj usmát zpátky, ale hlava se mi zatočila tak, že jediné, co jsem mohla udělat, bylo opřít se o vchodové dveře. Začala jsem ztěžka dýchat. Udělalo se mi špatně a já jsem věděla, že budu potřebovat záchod.
''Jsi v pořádku?'' zeptal se zmatený Lou. Nejistě jsem přikývla. Před očima se mi mlžilo, hlava se mi točila a já cítila dnešní pizzu, která si budovala cestu trubicí nahoru.
''Musím jít,'' řekla jsem rychle a pravděpodobně taky nesrozumitelně. Otevřela jsem dveře a rychle je za sebou zavřela. Louise jsem nechala venku. Poslední, co jsem viděla, byl jeho zmatený a vystrašený pohled.
Utíkala jsem přes chodbu na záchod. Tak tak jsem to stihla. Vyzvracela jsem snad všechno, co jsem dnes snědla. I bez zrcadla jsem věděla, že jsem bílá jako stěna. Nevěděla jsem, co se to se mnou děje. Ale s jistotou jsem věděla, že to nebyla jen tak nějaká nevolnost.
Tak nějak jsem přemýšlela (ano, umím i myslet :D) a došlo mi, že se blížíme ke konci (hodně pomalu). Maximálně 10 dílů, ale s mím přidáváním, to bude trvat ještě rok :D.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Efka(: Efka(: | Web | 23. února 2014 v 21:34 | Reagovat

Kokos! Už jenom 10 dílů?! Oh máj gát! Tak to doufám, že je necháš se spolu aspoň vyspat :DDDDDDDD Skvělí díl! Oni si dali pusu! Ua ua slavíme ua slavíme! :D
Doufám, že JM&Y bude aspoň tak skvělé jako tohle :D

2 Louigi Louigi | 1. března 2014 v 10:47 | Reagovat

[1]: Já když řeknu 10, tak z toho nakonec bude 20 :D, ale už to chci skončit, takže se to budu všechno snažit vecpat do 10 :D.
Sex nesmí chybět :D.
Myslím, že JM&Y bude totální srač*a :D.

3 soncasoni123 soncasoni123 | 19. července 2014 v 16:53 | Reagovat

Máš to úžasné ! :) prosím ak poznáš nejkých ľudí čo majú radi one direction tak im daj odkaz na môj blog. začala som písať príbeh. ak chceš prečítaj si ho :) je podobný tomu tvojmu akurát, je tam namiesto Louisa Liam :) potrebujem aby si mi pomohla nájsť takýchto ľudí. lebo vieš načo to tam budem dávať keď to nikto nebude čítať..a ešte niečo v čom robíš tie videá ? ďakujem. A určite v tom písaní pokračuj..držím palce ! a chcem ďalšiu časť ! :D

4 DorothyKex DorothyKex | E-mail | 17. července 2017 v 21:46 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captcha recognition of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another subtypes of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? There are a lot of impessive videos about XEvil in YouTube.
See you later ;)

XRumer20170717

5 DorothyKex DorothyKex | E-mail | 19. července 2017 v 2:11 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil":
captchas regignizing of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another types of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? There are a lot of impessive videos about XEvil in YouTube.
Good luck!

XRumer20170718

6 WriteEssay WriteEssay | E-mail | Web | 25. července 2017 v 11:48 | Reagovat

Write My Essay - EssayErudite.com

Fed up of typing "who can write my essay" in the search bar?
Would you like to have a reliable helper always by your side?
Our website will come as an excellent solution to <a href="https://essayerudite.com/write-my-essay/" />write my essay</a>

7 Flossieelozy Flossieelozy | E-mail | 25. července 2017 v 18:05 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil":
captcha solving of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another size-types of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? You can find a lot of demo videos about XEvil in YouTube.
See you later!

XRumer20170725

8 Flossieelozy Flossieelozy | E-mail | 26. července 2017 v 4:57 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil":
captcha breaking of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another categories of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? You can find a lot of demo videos about XEvil in YouTube.
See you later ;)

XRumer20170725

9 EssayErudite EssayErudite | E-mail | Web | 26. července 2017 v 14:02 | Reagovat

Essay writing Service - EssayErudite.com

We value excellent academic writing and strive to provide outstanding <a href=https://essayerudite.com>essay writing services</a> each and every time you place an order. We write essays, research papers, term papers, course works, reviews, theses and more, so our primary mission is to help you succeed academically.

Don't waste your time and order our <a href="https://essayerudite.com/" />essay writing service</a> today!

10 Davidnug Davidnug | E-mail | 28. července 2017 v 16:21 | Reagovat

VasTutNet точка  ru  удалим негативные отзывы о Вас,разместим положительные,Спецалист по удалению плохой негативной информации в сетиудалим негативную информацю из  Удалим всю негативную информацию ,разместим положительные отзывы.Привлечение трафика аналог яндекс директа и гугла Агентство репутации Вастутнет VasTutNet точка ру!

11 DannyLiazy DannyLiazy | E-mail | Web | 18. srpna 2017 v 19:02 | Reagovat

ВНИМАНИЕ!!! Ядекс и отношение к клиентам смотреть всем!!!
Посмотрел и был в ШОКЕ....
Вот ссылка на Ютуб
https://www.youtube.com/watch?v=IdYDpLcuVnA

12 Avito321or Avito321or | E-mail | 28. září 2017 v 18:24 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Здравствуйте, дорогие друзья!</b>

Рады будем предоставить Всем вам сервис по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, абсолютно новые). Если Вам требуются определенные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если нужен залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных заказчиков гибкая система бонусов и скидок!

<b>Гарантия: </b>

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим...

Рады сотрудничеству!

<b>Заливы на балансы Авито</b>
________

номер телефона подтвержден в другом аккаунте авито
не могу разместить объявление на авито повторно пишет аккаунт занят
как вернуть деньги за вещь купленную на авито
кроссовки нью баланс купить в спб авито
как создать несколько аккаунтов авито

13 AlysonPcz AlysonPcz | E-mail | Web | 9. října 2017 v 10:23 | Reagovat

Hey all! Recently I have been fighting with a lot of Problems. Friends and doctors keep telling me I should consider taking pills, so I may as well <a href=https://www.snowdonrailway.co.uk/phpunit/tramadol-sr>url</a> and see how it goes. Problem is, I haven't taken it for a while, and don't wanna get back to it, we'll see how it goes.

14 Dol77larVack Dol77larVack | E-mail | 14. října 2017 v 19:40 | Reagovat

Были заплачены деньги 6000 за покупку базы данных и просто швырнул. с другого аккаунта к нему обратились, уже специально на 100р была сделка на выборку и тоже швырнул.

непорядочный гандон. кинет 100р%

Телеграм  @japoshka кидальная дешевка

16 Avito321or Avito321or | E-mail | 21. října 2017 v 10:38 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Мое почтение, дорогие друзья!</b>

Всегда рады предоставить Всем вам услуги по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, совершенно новые). Если Вам надо  определенные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если нужен залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных заказчиков гибкая система бонусов и скидок!

<b>Гарантия: </b>

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим...

Рады сотрудничеству!

<b>Заливы на балансы Авито</b>
________

кошелек луи виттон авито
развели на деньги через авито
авито деньги берет за объявления
делаем деньги на авито
старые деньги на авито

18 BethanyTvv BethanyTvv | 11. listopadu 2017 v 17:57 | Reagovat

Hi all! Lately I have been dealing with a lot of hardships. Friends and doctors keep telling me I should consider taking meds, so I may as well <a href=http://www.scoop.it/t/general-information-137/p/4086407386/2017/10/09/buy-levitra-online>link</a> and see how it goes. Problem is, I haven't taken it for a while, and don't wanna get back to it, we'll see how it goes.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama