BLOG POZASTAVEN! (Příběhy na Wattpad.com)

Forever & Always - 38. díl

16. února 2014 v 19:44 | *Louigi |  Forever & Always
Emily
Hodila jsem tašku, ve které jsem měla špinavé věci z nemocnice, do kouta mého pokoje. Rozhrnula jsem závěsy a po týdnu se konečně podívala z mého okna. Jediné, co jsem viděla, byla silnice, po které občas projelo auto a chodník, kde jsem neviděla ani jednu živou bytost. Všude bylo ticho, jakoby každou minutou měl nastat konec světa.
Znovu jsem je zatáhla a tím místnost znovu zahalilo šero. Hodila jsem sebou na postel a poskládala jsem se do takové polohy, v které se mi dobře leželo. Vytáhla jsem si mobil z kapsy a našmátrala sluchátka na nočním stolku.
Pustila jsem si mou oblíbenou písničku Closer to the Edge od Thirty Seconds to Mars a zavřela oči. I když jsem ležela, přehodila jsem si nohu přes nohu a do rytmu jí pohupovala.
''No I'm not saying, I'm sorry, one day maybe we'll meet again!'' nechala jsem se unést a zpívala jsem z plných plic. Asi bych měla přestat, nebo si rodiče i sousedi budou myslet, že vraždím kočku. Zavřela jsem hubu a pro jistotu vytáhla sluchátka z uší. Nemohla jsem riskovat to, že bych se zase nechala unést.
Takže jsem jenom ležela, v tichu, nudě a hluboce ponořená v mých myšlenkách. Mé přemýšlení přerušil až zvonek. Byla jsem si jistá, že je to Louis. Kdo jiný by za mnou taky přišel, že? Ale i přes to jsem se nepohnula ani o milimetr, stále jsem ležela. Věděla jsem, že mu otevře jeden z mých rodičů.
Po pár sekundách se prudce otevřely dveře a v nich nestál nikdo jiný než Louis. Leknutím jsem z toho prudkého otevření nadskočila. Louis se zlověstně ušklíbl a prásknutím zavřel dveře, pak se rozběhl a skočil na mou postel, div mě to nevyhodilo do výšky.
Zakroutila jsem nad ním hlavou a pak zakřičela, ''vypadni z mé postele!'' Louis jen nechápavě zvednul obočí a sednul si do tureckého sedu. Nalepil na mě jeho oči, dokud jsem mu neřekla, ''nečum.''
''Proč?'' řekl dětským hlasem.
''Protože jsem ti to řekla,'' zakoulela jsem očima. Louis se zašklebil a znovu se na mě zahleděl.
''Jsi jak děcko,'' řekla jsem mu, on jen pokrčil rameny a stále na mě hleděl. Každou minutou mě to znervózňovalo víc a víc. Zachránilo mě, když mě zavolala matka.
Vstala jsem z postele a Louis napodobil mé pohyby. Vyšla jsem z pokoje s Louisem v patách a šla dolů po schodech. Matka stála v předsíni a čekala na mě.
''Obleč se, odvezu tě na to sezení,'' oznámila mi. Tiše jsem si povzdychla, úplně jsem zapomněla, že to sezení je už dnes.
Sedla jsem si na botník a pomalu si obouvala boty.
''Hoď sebou! Musím ještě do práce,'' popohnala mě. Vydala jsem ze sebe nespokojený zvuk, něco mezi zavrčením a hlasitým povzdechem.
''Zavezu ji tam,'' nabídl se Louis. On vždy ví, jak mě zachránit. Souhlasně jsem přikývla a s falešným úsměvem se podívala na matku. Ta jenom kývla hlavou na souhlas. V hlavě jsem se začala radovat, ale nedávala jsem to na sobě znát. Sama s matkou v jednom autě, v trapném tichu, to by bylo utrpení. Už jenom při té představě mi přeběhl mráz po zádech.
Nasedla jsem do Louisova vyhřátého auta a připoutala se. Doufala jsem v to, že se Louis zachová jako rebel a místo trapného psychologického sezení, vymyslí lepší program.
''Nejedeme tam, kam musíme, že ne?'' zeptala jsem se s nadějí v hlase.
Louis nahodil jeho slavný úšklebek a s jiskřičkami v očích odpověděl, ''samozřejmě, že ne.'' Po jeho odpovědi se ďábelsky zasmál. Stačilo, aby mu narostly rohy a byl by z něj dokonalý ďábel.
''Takže, jaký je náš program?'' podívala jsem se na něj.
Pokrčil rameny, ''vymysli něco.''
''Jo, protože má fantazie je dokonalá,'' obrátila jsem oči v sloup. Můj mozek už od prvního dne mého narození nefunguje tak jak by měl.
Na Louiho tváři bylo vidět, že se hluboce zamyslel. Čekala jsem, kdy se mu začne kouřit z uší na znamení přehřátí jeho mozku, který zase pro jednou použil.
''Nevím,'' řekl po pěti minutách přemýšlení.
''Jak nečekané,'' odmlčela jsem se, ''mám docela dost velký hlad. Co třeba stará dobrá pizza?'' navrhla jsem. Lou s úsměvem přikývl.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Efka(: Efka(: | Web | 16. února 2014 v 23:46 | Reagovat

Co zas ten milouš vymyslel? :D
To jeho gifko! Mám z něho rozkouslej ret!!!! :D S pozdravem Vlnas :D

2 Louigi Louigi | 17. února 2014 v 19:56 | Reagovat

[1]: Prostě Tomlinson :D. Není, gif, fotka, nebo video, kde by on nebyl k sežrání :D.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama