BLOG POZASTAVEN! (Příběhy na Wattpad.com)

Forever & Always - 33. díl

3. ledna 2014 v 14:59 | *Louigi |  Forever & Always
Emily
''Užij si to tam. A nezapomeň mi něco přivést,'' poslední větu jsem řekla varovným hlasem a objala mou nejlepší kamarádku, která dnes letěla do New Yorku, navštívit její rodinu.
''Samozřejmě, že ti něco přivezu,'' zakoulela očima.
''Budeš mi chybět, Chloe,'' řekla jsem jí. Posledních pár dní jsem trávila jenom s ní, teď zůstanu zase sama.
''Budu tam jenom čtyři dny,'' znovu zakoulela očima, ''taky mi budeš chybět.'' Naposledy jsem ji objala. Chloe pak nastoupila do auta a i s jejími rodiči mi zmizela z dohledu.
Jsou to jen čtyři dny. Vydržela jsem bez ní i déle. Vydržela jsem bez ní celé dva měsíce, když před dvěma lety odjela na prázdniny do Řecka. A budu bez ní muset vydržet ještě mnohem déle, protože se chystá na vysokou do Ameriky.
Konečně jsem se pohnula z místa a začala kráčet domů. Ještě štěstí, že dům Chloeiných rodičů nebyl tak daleko od toho našeho. I když bylo teprve září, byla vážně zima. Nejspíš to bylo kvůli tomu, že slunce je schované za dešťovými mraky, které co nevidět prasknou, a bude zase pršet.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
''Alexi jsem doma!'' zakřičela jsem, když jsem práskla vchodovým dveřmi. Náš vztah s Alexem se posunul do stádia 'rodič a jeho dítě.' On je ten rodič a já to dítě. Musím mu hlásit, kam jdu, kdy se vrátím, s kým jdu a co tam budu dělat. Vězení je oproti tomuhle svoboda.
''Alexi?!'' zakřičela jsem znovu, když se nikdo neozýval. Byla jsem si stoprocentně jistá, že je doma. Vyzula jsem si boty a šla prozkoumat kuchyň, která byla prázdná. V tom jsem slyšela cinknutí… flašky. Zamračila jsem se a šla do obýváku. Zastavila jsem se mezi dveřmi a zmateně hleděla na všechny ty lidi, kteří tam byli. Jediný člověk, kterého jsem znala, byl Alex.
Polovina byla vmáčklá na gauči a ta druhá polovina se válela na zemi. Na stole stály flašky různých druhů alkoholu a ty které byly prázdné, byly pohozené na teď ne už tak čistě bílém koberci. Z tohohle by matka neměla radost.
Když mě Alex konečně zaregistroval, od ucha k uchu se usmál a šel nebo se spíš snažil jít ke mně. Motal se tak, že se po každém centimetru musel zastavit a chytit se gauče, aby nespadl.
''To je moje setra Emily,'' vykřikl a ukázal na mě. Skoro všichni se na mě otočili. Někteří mi zamávali, někteří něco zamumlali a zbytek ležel na zemi a nevěnoval mi pozornost.
Alex mě uvěznil ve svém objetí. Nevím, jestli mě chtěl takhle přivítat, nebo jenom ztratil balanc a chytil se mě, aby nespadl. Ale jedno vím jistě, byl ožralý jako prase. Smrděl jako vodka, whisky a rum zároveň. Bylo mi na zvracení. Odstrčila jsem ho od sebe takovou silou div nespadl.
''Pojď, sedni si s námi,'' ukázal na gauč, který byl i tak dost zaplněný.
''Co tady chtějí všichni ty lidi?'' zeptala jsem se a kývla hlavou ke gauči.
''Máme tady malou párty. Pojď a připoj se!'' poslední větu zakřičel. Pokaždé když promluvil, musela jsem přestat dýchat. Z huby mu táhlo jako z lihovaru.
''Ne díky,'' zakroutila jsem hlavou, ''kolik jsi toho pil?''
''Jsi moje matka nebo co?!'' zakřičel na mě a musel se opřít o stěnu.
''Dostaň ty lidi z našeho domu!'' nařídila jsem mu. Věděla jsem, že mě neposlechne a že se mi jenom vysměje, ale zkusit jsem to musela.
''Máme tady párty!'' řekl hlasitě a otráveně, ''nemůžu jim jenom tak říct 'běžte domů'.''
''Ale ano můžeš,'' hádala jsem se s ním.
''Nicku, pusť tam nějakou hudbu!'' zakřičel Alex na kluka stojícího u rádia a reproduktorů. Ani ne za dvě sekundy se domem rozlehla hlasitá hudba a to mě vytočilo ještě víc.
''Alexi! Vypni to!'' zakřičela jsem. Alex na mě jen vypláznul jazyk a podupoval si nohou v rytmu hudby.
Naštvaně jsem přešla k rádiu a vypla ho. Za to jsem si od Alexovy návštěvy schytala oslovení pi*a, kur*a a kdoví, co ještě. Ale mě bylo úplně jedno, co si o mně myslí nějací opilí lidé, které už stejně víckrát neuvidím.
''Jsi normální?'' vyvalil na mě oči Alex. Než jsem stihla něco říct, hudba se zase rozezněla.
''Máš mě hlídat, ne pořádat párty. Rodiče tě za to zabijí,'' řekla jsem mu, když jsem si stoupla na stejné místo jako předtím.
Alex v nezájmu pokrčil rameny ''ty jim to stejně neřekneš.''
''Řeknu. A víš co?'' zvedla jsem obočí.
''Co?'' zeptal se otráveně.
''Jsem strašně ráda, že žiješ v Birminghamu. Strašně se těším, až se tam za čtyři dny vrátíš a já tě zase dlouhou dobu nevidím,'' řekla jsem.
''A já se zase těším, až umřeš,'' vyletělo z něj. Zamrzla jsem a on očividně taky. Dal si ruku přes pusu a podíval se do země. I přes dávku alkoholu v jeho krvi, jsem mohla vidět, že toho lituje.
Do očí se mi nahrnuly slzy. Jeho slova mě bolely. Neměla jsem tu sílu, držet slzy v sobě. Otočila jsem se, co nejrychleji to šlo, aby si nevšiml toho, že brečím.
''Em,'' řekl, ale já jsem mu nevěnovala pozornost. Rychle jsem vyšla z obýváku a po schodech utíkala nahoru.
Zamknula jsem se v pokoji a sedla jsem si na postel. Rukami jsem si k sobě přitáhla nohy a položila hlavu na kolena. Každou jednou slzou, která opustila mé oko, každým jedním nádechem a výdechem, každým pohybem a každou myšlenkou, která se prohnala mou hlavou, jsem se cítila hůř a hůř.
Věděla jsem, že to, co řekl je má vinna. Vyprovokovala jsem ho k tomu. Měla jsem ho nechat dál pít, nevšímat si ho a všechno by bylo v pořádku.
Všichni se tajně těší na mou smrt a Alex byl jediný, který to konečně řekl. Měla bych mu být vděčná. Možná bych měla přestat otravovat životy ostatních a prostě umřít.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Efka(: Efka(: | Web | 3. ledna 2014 v 16:35 | Reagovat

Opováží se spáchat sebevraždu nebo něco tomu podobnýho a půjdu ju zabít vlastnoručně! ;DDDD(asi logika) ;D

2 kate kate | 3. ledna 2014 v 19:14 | Reagovat

No konečně další díl.:) Už aby byl další :)

3 *Lucy* *Lucy* | 4. ledna 2014 v 18:22 | Reagovat

Nesmí se zabit .... Nesmí .... Co Louis ..... :) bože musíš rychle přidat další dil ..... :)

4 Louigi Louigi | 5. ledna 2014 v 16:29 | Reagovat

Zlatíčka, podívejte se ještě jednou na ten trailer :D. Je tam věc, kterou musím splnit :D.(Teď jsem to zas prozradila -_-).

5 Pey Pey | 11. ledna 2014 v 20:00 | Reagovat

Pokusí se zabít ale Louis jí zachrání. happyend:DD

6 Louigi Louigi | 12. ledna 2014 v 10:31 | Reagovat

[5]: Maybe... :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama