BLOG POZASTAVEN! (Příběhy na Wattpad.com)

Duben 2013

PŘIJATÁ!!!!!!! :D :D

24. dubna 2013 v 15:39 | *L |  Moje kecy
Nevěřila jsem že tenhle nadpis někdy napíšu. Prostě pořád nemůžu uvěřit tomu, že sem přijatá na obě školy. Už mám úplně jasno na kterou z nich půjdu, věděla jsem to už na konci osmičky :D :D.
Celý den jsem ve škole ''čekovala'' internet :D. Jedna z těch škol to tam měla mít přesně v 11:00. Samozřejmě, že to tam dali až ve dvanáct. Šak proč ně, jen půl dne sleduju jetli mě tam vzali a oni se uráčí dát to tam až ve dvanáct. No ale je mi to u prd*le na tu školu sem stejně nechtěla :D, ale dostala sem se.
69 od teď mé oblíbené číslo. Kecám bylo moje oblíbené už před tím než jsem se dozvěděla že mě vzali :D. Pořád mám v hlavě ten pocit, když jsem sjížděla od spodu nahoru (jo, brala jsem to radši obráceně :D) a zjistila jsem, že jsem až 69. Měli brát 60. JENOMŽE, já sem samozřejmě slepá, takže jsem si nevšimla, že na spodu byly 2 nepřijatí a jeden se nedostavil. Když jsem to zjistila tak jsem si pořád říkala že tam určitě udělali chybu. Říkali, že berou 60 a vzali 99. Taky mě to docela nasralo, učím se na to jak blbec a oni nakonec přímou skoro všechny :D.
Takže jsem oficiálně přijatá na obě školy. Rozhodování na kterou jít mi nedělá žádný problém. Už teď bych tam nastoupila :D a nebyla bych jediná.
Jo, málem bych zapoměla :D.Nevím, kdy přidám další část. Nějak se mi do toho nechce, ale možná se donutím a přeložím ji.

2. kolo scií :D

23. dubna 2013 v 13:11 | *L |  Moje kecy
Vůbec nevím jak mám začat. Bylo to asi stejně hrozné jak včera :D. Zvláštní na tom je, že sem se dnes vrátila s dobrou náladou narozdíl od včerejška :D.
Řekla bych, že všeobecné byly skoro stejně těžké jak včera. Možná o něco lehčí. Netroufám si říct, protože mi bylo strašně blbě a občas sem si myslela, že budu muset co nejrychlej utíkat na záchod (vůbec jsem netušila kde je :D). No ale pak to naštěstní přešlo a já se mohla plně věnovat matice, která byla docela v pohodě, až na pár příkladů. Znáte ten pocit, když máte na jazyku jak se to počítá, ale prostě si nemůžete vzpomenout?! To přesně se mi dnes stalo. Byl tam úplně primitiní příklad, ale já si za boha nemohla vzpomenout jak ho spočítat. Takže vážně super.
Nejvíc mě nasrala čeština, asi tak jako včera. Na každé straně nejaký článek. Komu se to chce do prdele číst?! Budu ráda když nebudu v mínusu :D.
Přemýšlím jestli mám dát večer část. Moc se mi to nechce překládat, ale zase chci aby to tenhle týden už vážně skončilo. Takže možná tu bude možná ne. Ještě si to rozmyslím. BYE.


Nejhorší den :D :(

22. dubna 2013 v 15:09 | *L |  Moje kecy
No takže před pár hodinama jsem dojela ze scií.
Jak to dopadlo?
Mohla bych říct, že úplně nejhůř jak mohlo. Byly to snad ty nejtežší scia, které jsem kdy dělala.
Řekla bych že nejlehčí byly všobecné. To je pořád dokola, ale stejně jsem to nevěděla :D.
Matika? Ta je vždycky těžká. Proto mě ani nepřekvapilo, že dnes byla taky. Skoro nic mě nevyšlo. Počítám příklad, který mi vyjde 1,8545 a v odpovědích jsou čísla od 12 po 20. Vážně skvělé :D.
Čeština? Na tu jsem se těšila ze všeho nejvíc. Říkala jsem si že to bude taková oddychovka. No, ale spletla jsem se. Byla nejtěžší se všech. Když to přede mě učitelka položila, myslela jsem že je to napsané latinsky :D.
No a co je na tom nejhorší, zítra mě to čeká znovu. Doufám, že to bude alespoň o něco lehčí.
Utěkám ven za kámošků, už mám zase spoždění. Čau!

Přijímačky

21. dubna 2013 v 13:00 | *L |  Moje kecy
Zdarec,
Takže další díl bude asi až ve středu nebo v úterý večer. Ještě uvídím, jak se mi bude chtít.
Už zítra, chápete to?! Pamatuju si, jak zbývalo ještě 200 dní a teď už ani ne jeden :( :D. Zítra hned ráno jdu psát ty zkurve*é scio testy, které vůbec nechápu. Teda hlavně matiku, hlavně že jsem se je víc jak půl roku učila v kroužku do kterého jsem se přihlásila. A v úterý mě o čeká znovu. Nepřežiju to.
Nervózní jsem už od čtvrtka a teď je to ještě horší. Je mi blbě jak psovi :D.
Prosím držte mi palce. Hlavně zítra. V úterý to mám někde :D.
Končím s tíhle trapným proslovem :D. Zítra vám napíšu, jak to dopadlo :D.
GOODBYE!!!!!